Otvárate kozmetický salón a neviete akú kozmetiku zvoliť?
alebo
chcete do Vášho salónu  NOVÝ VIETOR DO PLACHIET?

Ponúkame Vám ucelenú radu produktov LARENS PROFESSIONAL LINE, ktorá má viditeľný efekt ihneď po kozmetickom ošetrení.
Je vhodná pre mladú aj starnúcu pleť.

Rada Larens Professional Line, ktorá vznikla s ohľadom na kozmetické salóny, predstavuje sadu prípravkov, ktoré obsahujú niekoľko sto biologicky aktívnych, prírodných peptidov rybieho kolagénu, získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb. Koncentrácia Biopeptide Complex a ostatných aktívnych zložiek v rade Professional sú vyššie ako v obdobných prípravkoch z klasickej rady Larens Peptidum.

ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINKOV

Ide o významný počet krátkych proteínových reťazcov, 7 až 29 aminokyselín, ktoré pochádzajú hlavne z troch skupín bielkovín: dekorínov, lumikánov a histónov. Vyznačujú sa mnohostrannými blahodarnými účinkami na pokožku. Okrem iného sú zodpovedné za reguláciu bunkových procesov a za medzibunkovú komunikáciu, prenos aktívnych látok do hlbších vrstiev kože, čo významne ovplyvňuje jej fungovanie.

JEDINEČNÉ, ÚČINNÉ, VÝDATNÉ

Výroba prípravkov Larens Professional predstavuje nielen jedinečnú metódu, ktorá zachováva biologickú dostupnosť a pozoruhodnú účinnosť hlavnej aktívnej zložky. Je to aj najvyššia kvalita a bohaté zastúpenie ostatných zložiek v receptúrach, pripravených v laboratóriách WellU s osobitným dôrazom na ich výdatnosť a okamžité výrazné efekty.

INTENZÍVNE ÚČINKY PROTI STARNUTIU

Peptidy rybieho kolagénu majú intenzívne účinky proti starnutiu. Vďaka silným energetizujúcim vlastnostiam stimulujú kožné bunky k tvorbe kolagénu a elastínu. Sú užitočné v boji proti pigmentovým škvrnám – zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti. Výsledkom ich použitia v kozmetike je pružná pokožka, výplň rýh a nerovností, zmiernenie podráždenia. Majú tiež uplatnenie pri liečbe kožných ochorení, pri ktorej sa využívajú ich vlastnosti, ako je stimulácia syntézy proteínov kože.

NOVÁ ÉRA KOLAGÉNU

Mnohé výskumy, vedecké práce, ktoré skúmajú a dokazujú účinnosť peptidov rybieho kolagénu, ako aj ocenenia a vyznamenania o. i. v oblasti kozmetiky, kozmetológie a dermatológie, ktoré za nimi nasledujú, zaraďujú peptidy medzi najžiadanejšie aktívne zložky. Vďaka celosvetovo unikátnej, nami patentovanej metóde ich získavania, ktorou sa vyznačujú prípravky Larens, ponúkame kvalitu, hodnotu a  možnosti, s ktorými prichádza Nová éra kolagénu.

Biopeptide Complex

Základ prípravkov Larens je komplex biologicky aktívnych oligo- a polypeptidov rybieho kolagénu na svete – Biopeptide Complex, ktorý sa stal základom pre prípravky Larens Peptidum.

Parametrom zodpovedným za terapeutické účinky peptidov je samotný proces ich získavania z rybích koží. Metóda tzv. extrakcie za studena, vypracovaná prof. Frydrychowským a následne patentovaná ako unikátna, umožňuje získať materiál pri zachovaní jeho biologickej aktívnosti a dostupnosti.

Druhým faktorom podieľajúcim sa na vysokej účinnosti prípravkov s peptidmi rybieho kolagénu je ich správny, vysoký obsah v receptúre. Je to hlavná výhoda kozmeceutík Larens, ktoré majú vo svojom zložení až 100-krát viac peptidov, ako produkty iných značiek.

Spoznajte prípravky Larens Professional Line

Kozmetičkami je veľmi obľúbená, pretože z prípravkov možno zostaviť minimálne 13 procedúr, ktoré sú nielen účinné, ale aj finančne veľmi zaujímavé.
Veľkou výhodou sú nízke náklady na ošetrenie!
Produkty môžete zakúpiť jednotlivo alebo v cenovo zvýhodnených balíčkoch.
Propagačné materiály, zázemie firmy, školenia kozmetičiek a hodnotné darčeky k objednávkam pre Vás i Vaše zákazníčky sú samozrejmosťou.
Zaujali Vás tieto informácie? Napíšte nám, alebo zavolajte a poskytneme Vám veľkoobchodný cenník a podmienky spolupráce!

Stačí vypísať kontaktný formulár, ktorý máte nižšie.

Kontaktujte nás