Rozdiely medzi mužskou a ženskou pokožkou sú VEĽKÉ !!!

Kto vyznáva príslovie, že muži majú byť cítiť potom a že im stačí voda z kohútika, je beznádejne za zenitom! A to, že po holení stačí na drobné ranky mydlo a kúsky vaty je už tiež dávno preč.

Muži nemusia mať v kúpeľni celú zbierku téglikov a fľaštičiek s krémami … im stačia len tri veci.

Hviezdna trojka, ktorá bude stačiť na základnú starostlivosť:

Mužská pokožka starne pomalšie ako ženská, stráca kolagén a elastín pomalšie, preto vrásky nie sú až tak veľkým dôvodom k používaniu špeciálnych krémov. Zamerať by sa mali na posilnenie hydratácie – zvlhčenie pleti. Naopak mužská pokožka je náchylnejšia k podráždeniu ako ženská. Je to tým, že sa pravidelne holí a tým sa poškodzuje hydrolipidový film pokožky, ktorý zaisťuje prirodzenú hydratáciu.

Mužská pokožka má ďaleko menšie potné žľazy ako ženská, ale zároveň produkuje viac mazu … je to dané testosterónom. Produkcia testosterónu sa po päťdesiatke začne zmenšovať a tým aj produkcia mazu. Ešte pred tým, než sa tak stane, je mužská pokožka náchylnejšia k akné a upchatým pórom, preto sa musí siahnuť pri čistení pleti po antibakteriáních prípravkoch.

Krémy a séra určené pre ženy bohužiaľ u mužov nefungujú !!!!

Rozhodne sa oplatí investovať do kvalitného umývacieho gélu či emulzie. Tu nestačí mydlo na ruky a voda … pleť sa zbytočne vysušuje!

Ďalej prichádza čas na peeling – 1x za 2 až 3 týždne je potrebné pokožku zbaviť odumretej vrstvy kože. Príde Vám to zbytočné ??? Verte, že nie je! Peeling dokáže okrem iného aj zmierniť podráždenie po holení a po jeho použití pokožka lepšie absorbuje vlhkosť a vyzerá oveľa lepšie.

Na záver treba dopriať mužskej pokožke HYDRATÁCIU … tú vám zaistí krém či gél. Rada by som sa tu zastavila a predstavila skvelý gél-krém pre pánov, ktorý plní hneď tri funkcie: krém, sérum a balzam po holení.

Revital Men Face Cream Gel 50ml – gélový krém je určený na starostlivosť o náročnú mužskú pokožku. Komplexne regeneruje kožné tkanivo, stimuluje bunkovú obnovu a účinne vyhladzuje vrásky. Podporuje funkcie ochrannej bariéry pleti, hĺbkovo hydratuje, zmierňuje podráždenie a znižuje začervenanie pokožky spôsobené holením. Okamžite bojuje proti príznakom vysušeniu.

Revital Men Face Cream Gel aplikujte denne na osušenú pleť, zvlášť po každom holení.

OBSAHUJE:

Prírodný kolagén – zlepšuje kožný tonus, zvyšuje pružnosť a zaistí správnu hydratáciu pokožky. Zaručuje omladenie pleti a spomalenie procesu jej starnutia. Dlhodobo chráni pokožku pred stratou vlhkosti, zlepšuje kožný tonus a vyhladzuje vrásky.

Matrixyl 3000 – je látka špeciálne vyvinutá pre starostlivosť o mužskú pokožku. Stimuluje tvorbu prírodného kolagénu a zároveň i fibroblastov (bunky zamše). Má vlastnosti, ktoré zabraňujú vzniku vrások. Posilňuje pokožku a zlepšuje jej pružnosť. Stimuluje regeneračné procesy.

Kyselina hyalurónová – účinne hydratuje a spevňuje mužskú pokožku, tá je potom celý deň svieža a plná energie.

Vilín virgínsky  – účinne zmierňuje podráždenie pokožky po holení, čistí póry, urýchľuje hojenie a súčasne pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Odstraňuje príznaky únavy, príjemne chladí a osviežuje pokožku tváre.

Calmosensine – má zmierňujúce účinky. Upokojuje, znižuje citlivosť pleti voči škodlivým vonkajším vplyvom.

Takže? Milé dámy, ak Vám záleží na Vašich polovičkách, dajte im vyskúšať Revital Men Face Cream Gel a budú Vás nosiť na rukách.

A ešte jedno malé tajomstvo na záver: Je to dosť voči nám nespravodlivé, ale už po 14 dňoch používania tohto mužského zázraku nebudete veriť vlastným očiam ako opeknieva J

Share this post