Zoznámte sa skúsenosťami klientov …

Príspevky sú uverejnené bez ďalších úprav, preto sa nepozastavujte nad prípadnými nepresnosťami. Môže sa občas stať, že je nejaký výrobok zle pomenovaný, alebo gramatika nie je úplne na 100%. V tomto prípade sme však dali prednosť na „autentickosť“.

Inšpirujte sa našimi spokojnými zákazníkmi.

Tiež sme rozmýšľali či vytvoriť nejaké tématické rozdelenie príspevkov tak, aby sme Vám uľahčili orientáciu. Podstúpili sme riziko, že pre niektorých návštevníkov nášho webu môže byť trochu nepríjemné sa v tom „chaose“ vyznať ale príspevky zverejňujeme v poradí tak, ako prichádzajú. Pokiaľ máte materiál vhodný do tejto rubriky a chcete sa s nami podeliť, budeme radi, keď sa zoznam rozšíri aj o Váš príspevok, kontaktujte nás prosím na info@getbest.sk

Od 25.5.2018 platí v Slovenskej republike nové nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov, upravili sme správu údajov a nezobrazujú sa celé mená (krstné meno a priezvisko), zobrazujú sa len krstné mená, aby sme boli s novým nariadením v súlade.

Akné – naozaj problém

Mám pocit, že najväčší problém, ktorý trápi ženy v mojom okolí je AKNÉ. Pomáhame ženám zbaviť sa akné so „SILVER GEL“ s obsahom koloidného striebra. Viditeľne omladzuje a spevňuje pleť, odstraňuje akné, popraskané žilky a pigmentové škvrny.

Lucia

Zuby a peptidové sérum

Už je to niekoľko dní, čo mi zubárka vytrhla “múdry zub.” Nebolo by na tom nič zvláštne, keby to nebolo iné, ako vždy pred tým. Mám veľké korene, zostáva mi hlboká rana a doteraz sa mi vždy zapálila. Kto to zažil vie, že to veľmi bolí, treba chodiť na čistenie k zubárke – je to veľmi bolestivé, bolestivejšie ako samotné trhanie…no a teraz som to zvládla bez problémov s PEPTIDOVÝM SÉROM. Striekala som si ho do rany niekoľkokrát denne. A výsledok? Rana v poriadku, žiadny zápal….vyskúšajte.

Hela

Peptidové sérum a vlasy

Aj ja mam ohromnú skusenosť s peptidovým serom, vždy ked som išla ku kadernícke na farbenie vlasov, mala som tak podráždenu pokožku na hlave, že som si ju rozškriabala takmer do bolesti, trvalo den kým sa mi to ukludnilo. teraz po zmytí farby mi kadernicka nastriekala a jemne vmasíirovala do vlasov peptidové serum a zázrak, žiadne skriabanie sa nekonalo:-)))

Dáša

Drink – kĺby, únava a borelióza

Asi to nebola náhoda, že práve v čase, keď sa u mňa vyskytli alergické reakcie na antibiotiká, ktoré som v pravidelných intervaloch brala 17 rokov na tlmenie bolestí a únavy, spôsobených chronickou boreliózou, sa dostal na trh PEPTIDOVÝ DRINK. Skúsila som… a 10 mesiacov mi tlmí bolesti kĺbov a únavu. Oceňujem, že je tiež šetrný k môjmu žalúdku. Teší ma, že Prof. Frydrychowski s tímom vedcov stále inovujú naše vynikajúce produkty a pripravujú pre nás aj ďalšie – Vitamine C, GOOD LIFE…

Jarmila

Skúsenosť s Body kolagénom

O oparoch, popáleninách a boľavých ďasnách ani nebudem písať, to už každý vie… Nedávno však moja dcérka dostala ovčie kiahne. A keďže sa u lekára na to už nič nepredpisuje, napadol ma kolagén. A nebola som iba ja prekvapená jeho účinkami, ale aj samotná lekárka. Na telíčko a do vlasov som je vtierala body kolagén. Niektoré vyrážky vo vlasoch prišli aj do štádia mokvania, ale na telíčku som si takúto vyrážku vôbec nevšimla. Akoby kolagén urýchlil proces hojenia. A kedže som dcérku poctivo natierala, uzdravil sa mi aj necht, ktorý som už mala hádam aj dva roky rozdvojený. Používame ho celá rodina a sme veľmi spokojní.

Miluška H.

Bolesti kľbov a Peptide Drink

Můj manžel (40 let) má velké zdravotní problémy. Bolí ho klouby na různých místech, bolest se mu stěhuje po celém těle. Jednou je to rameno, pak kotník za týden mu natečou klouby na prstech. Doktoři nedokázali určit přesnou diagnózu a řekli mu, že to je asi revmatického původu. Už jsem nedoufala, když jsem dostala informaci o „zázračném produktu“ Nutrivi Peptide Drink. Moc jsem nevěřila, ale na druhou stranu … proč to nezkusit … Manžel byl nadšený, že to tak rychle zabírá. Už po třech dnech zmizely nateklé klouby na prstech a bolest ustoupila.

Lenka

Repair Collagen Gel

S týmto prípravkom mám asi najlepšie skúsenosti. Mám problém s podkožným akné – prechod medzi sánkou a krkom. Každá kozmetička vie, že táto lokalita sa veľmi zle čistí. Začala som si aplikovať viac krát za deň Repair Collagen gel na postihnuté miesto a do troch dní mi toto akné zmizlo. Minule som sa popálila žehličkou, okamžite som si to natrela kolagénom a na druhý deň som ani len nenašla miesto, kde som sa vlastne popálila. Zákazník mal veľmi nepekný herpes nad hornou perou, za tri dni mal rande a potreboval sa oparu zbaviť. S Repair Collagen gélom sa ho aj zbavil 🙂

Maja

Žihľava a Repair gel kolagén

Moja dcéra má novú skúsenosť s účinkami Repair kolagénu. Pri hre sa jej podarilo spadnúť v záhrade a skotúľala sa do žihľavy. Keďže bola len v krátkych nohaviciach, celé nohy a chrbát mala červený a samý pľuzgier!!! Ihneď sme to umyli studenou vodou a natreli Repair kolagénom… “Pán kolagén” sa opäť vyznamenal. Za hodinu boli nohy boli skľudnené a chrbát, ktorý bol na tom najhoršie, bol ráno v poriadku a bez začervenaní… A čo je dôležité – vôbec ju to nesvrbelo…

Vierka H.

Moja skúsenosť s Nutrivi Revicol

Po týždni užívania Nutrivi Revicoll mi prestali opúchať kolená a bodavá bolesť v krížovej oblasti celkom ustúpila, kolená prestali pri zmenách počasia bolieť. Je to fakt super!

DášaPedikérka a manikérka

Keloidná jazva a kolagén

Môj 13 ročný syn mal od narodenia znamienko na nárte nohy. Keďže bolo v exponovanej časti nártu, doktori rozhodli o jeho odstránení. Bolo na ploche asi 1,5 cm. Po zákroku sa zhojilo do nepeknej keloidnej jazvy, ktorá bola veľmi citlivá. Rozhodli sme sa preto natierať ju Body Collagenom a ona sa z vysokého keloidu začala pekne splošťovať. Sme veľmi šťastní a pokračujeme ďalej v natieraní

Zuzana

Collagen Repair Gel – jazva

Pred asi dvadsiatimi rokmi som utrpela úraz a zostala mi na nohe cca 12 cm jazva po šití. Po mesačnom aplikovaní Collagen Repair Gel je jazva tenšia, menej viditeľná a koža na okolí je hladká a vyrovnaná.jazva po šití.

Martina

Peptidové sérum – miznú fľaky

Tú vodu – Peptidové sérum, čo si mi naposledy dala, začal používať aj môj muž. A predstav si, miznú mu tie fľaky, pomáha to aj na seberoickú dermatitídu. A to sme skúšali kade čo, uvidíme ako to pôjde Ďalej, ale zatiaľ to je najlepšie čo som od teba dostala.

Lucia

Nechty a Repair

Na zázraky moc nevěřím, ale čtyřikrát jsem aplikovala body repair na nehty které se začaly lesknout a při bližším pohledu jsem zjistila, že se viditelně zmenšily podélné rýhy. Toto mne přesvědčilo, že přípravek tělo dobře přijímá.

Ivana