Nutrivi Peptide Power Drink 2 x 750 ml

69.75 

Doba doručenia cca 5 dní.  Tento produkt objednávame vždy čerstvý priamo od výrobcu, až po potvrdení Vašej objednávky. (100% prírodného pôvodu, bez konzervantov).  (100% prírodného pôvodu, bez konzervantov).

Nové, väčšie balenie!

Peptide Power Drink ovplyvňujú správne funkcie chrupaviek a kostných buniek a stimulujú tvorbu nových buniek, ktoré tvoria telu vlastný typ kolagénu aj iné látky a podporujú štruktúru kostného tkaniva. Pozitívne ovplyvňuje celkový pocit pohody.

Kategórie:
  • Popis
  • VÝHODY
  • ZLOŽENIE
  • POUŽITIE

Popis

Peptidy stimulujú tvorbu kolagénu a ako jediné stimulujú tvorbu aktívnych aminokyselín glycínu, prolínu a 4-hydroxyprolínu. Vďaka týmto aminokyselinám sa kĺbové tkanivo stáva pevnejšie a pružnejšie. Aminokyseliny sú takisto zodpovedné za tvorbu chrupavky a obnovu buniek väzív, šliach a kostí.

Aminokyseliny v Nutrivi Peptide Power Drink sú životne nevyhnutné látky, ktoré zohrávajú  významnú úlohu v metabolizme a sú dôležitou súčasťou výživy. Jedná sa o krátke polymérové reťazce, známe ako peptidy, a takisto dlhšie reťazce, ktoré poznáme pod  názvom polypeptidy alebo oligopeptidy. Približne 75 percent ľudského tela sa skladá z reťazcov aminokyselín a práve preto sú  tieto látky také dôležité pre náš organizmus.

Aminokyseliny a bielkoviny sa zúčastňujú na všetkých chemických reakciách, ktoré prebiehajú v  organizme. Mnoho ľudí neprijíma dostatočné množstvo bielkovín z potravy, alebo má narušený systém vstrebávania živín. V takom prípade je nevyhnutné dopĺňať ich pomocou prírodných výživových doplnkov. Dostatok aminokyselín zabezpečí správny priebeh životne dôležitých procesov v organizme a môže podporovať rast nechtov a vlasov, regeneráciu svalstva, kože, kostí ako aj obnovu tkanív, a tak ovplyvňovať aj celkový pocit pohody.

Peptide Power Drink ovplyvňujú správne funkcie chrupaviek a kostných buniek a stimulujú tvorbu nových buniek, ktoré tvoria telu vlastný typ kolagénu  aj iné látky a podporujú štruktúru kostného tkaniva. Peptidy stimulujú tvorbu kolagénu a ako jediné stimulujú tvorbu aktívnych aminokyselín glycínu, prolínu a 4-hydroxyprolínu. Vďaka týmto aminokyselinám sa kĺbové tkanivo stáva pevnejšie a pružnejšie. Aminokyseliny sú takisto zodpovedné za tvorbu chrupavky a obnovu buniek väzív, šliach a kostí

Výhody pravidelného užívania Nutrivi Peptide Power Drink:

  • zabezpečí správny priebeh životne dôležitých procesov v organizme
  • podporuje rast nechtov a vlasov
  • podporuje regeneráciu svalstva, kože, kostí a tkanív
  • ovplyvňujú správne funkcie chrupaviek a kostných buniek a stimulujú tvorbu nových buniek
  • stimuluje tvorbu kolagénu
  • pozitívne ovplyvňuje celkový pocit pohody

Prírodní roztok s obsahom aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu (78%), BIO šťava z malín (15%), BIO šťava z arónie (5%), zázvor, sorbát draselný.
Proteiny g/100 ml : 10,4
Vláknina g/100 ml : <1 0,5
Tuky g/100 ml : 0,4
Energetická hodnota kcal/100 ml : 48
Energetická hodnota kJ/100 ml : 204
Sacharidy : 0,7
AMINOKYSELINY
Kyselina asparagová : 0,66 %
Kyselina glutamánová : 1,01 %
Serin : 0,45 %
Glycin : 2,38 %
Histidin : 0,15 %
Arginin : 0,85 %
Tronin : 0,25 %
Alanin : 0,87 %
Prolin : 1,14 %
Tyrozin : 0,08 %
Valin : 0,21 %
Metionin : 0,15 %
Cystein :  0,01 %
Isoleucin : 0,14 %
Leucin  : 0,27 %
Fenylalanin : 0,22 %
Lysin : 0,36 %

Pred použitím zakaždým dôkladne pretrepte. Skladovať pri izbovej teplote.
Preventívne: 20-25ml denne.
Pre doplnenie nedostatku živín: 50-75ml denne (po jedle).