Nutrivi Peptide Holistic Drink 750ml

42.00 

Doba doručenia cca 5 dní.  Tento produkt objednávame vždy čerstvý priamo od výrobcu, až po potvrdení Vašej objednávky.  (100% prírodného pôvodu, bez konzervantov).

 

Peptide Holistic Drink je unikátna, kompletná kompozícia, vyvinutá pre každodennú podporu zdravia celej rodiny. Bezkonkurenčný zdroj aminokyselín a peptidov rybieho kolagénu 100% prírodného pôvodu v najlepšie vstrebateľnej podobe, s dokázaným regeneračným, energizujúcim a antioxidačným účinkom.

Kategórie:
  • Popis
  • VÝHODY
  • ZLOŽENIE
  • POUŽITIE

Popis

Vnímanie ľudského organizmu ako nedeliteľného celku, ktorého jednotlivé prvky sa vzájomne ovplyvňujú a o ktorého rovnováhu je potrebné sa starať  – to je základ holistického prístupu k zdraviu. Podľa jeho princípov je potrebné venovať starostlivosť celému organizmu, a neobmedzovať sa len na to, že budeme reagovať iba na oslabenie jeho konkrétnych súčastí.

Peptide Holistic Drink vyváženým spôsobom podporuje fungovanie organizmu v súlade s holistickým prístupom (holistický prístup znamená celostný pohľad na systém, v našom prípade ľudský organizmus). Predstavuje bezkonkurenčný zdroj aminokyselín a peptidov rybieho kolagénu 100% prírodného pôvodu v najlepšie vstrebateľnej podobe, s dokázaným regeneračným, energizujúcim a antioxidačným účinkom. Prítomnosť synergicky spolupôsobiaceho vitamínu C z aceroly a kremíka z prasličky roľnej vo vysokej koncentrácii podporuje účinok aminokyselín. Kurkumín spolu s piperínom, ktorý posilňuje jeho účinok je látka známa svojimi protizápalovými účinkami, mimoriadne dôležitými v rámci prevencie vzniku nádorov.

Peptide Holistic Drink je unikátna, kompletná kompozícia, vyvinutá pre každodennú podporu zdravia celej rodiny.

Výhody previdelného užívania Nutrivi Peptide Holistic Drink:

  • podporuje činnosť imunitného systému. Posilňuje odolnosť voči infekciám, urýchľuje rekonvalescenciu po prekonaní chorôb
  • chráni proti pôsobeniu voľných radikálov. Pomáha predchádzať vzniku nádorov
  • spomaľuje procesy starnutia. Prispieva k redukcii aktivity enzýmov zodpovedných za starnutie (metaloproteináz).
  • má antibakteriálny, protizápalový a analgetický účinok
  • posilňuje vlasy, kožu, nechty, ďasná, cievy a iné orgány, ktorých stavebným prvkom je bielkovina kolagénu
  • posilňuje kostru, chrupavky a kĺby. Podporuje regeneráciu po operačných zákrokoch, úrazoch

Biopeptide Complex
Roztok z rybích koží, ktorý obsahuje celý rad aminokyselín, peptidy rybieho kolagénu a peptidy dekorínu, lumikánu a histónu. Komplex koncentrovaných biologických peptidov získavaných z koží vybraných druhov sladkovodných rýb predstavuje zdroj veľmi dobre absorbovateľných (dokonca na 98%) aminokyselín nevyhnutných pre obnovu proteínov v tele a koži, ako sú napr. kolagén a elastín. Podporujú regeneračné, protizápalové a analgetické účinky. Spomaľujú procesy starnutia, zlepšujú imunitu.

Extrakt zo šípky štandardizovaný na 70% vitamínu C
Šípka (Rosa canina) – jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C, ktorý sa zúčastňuje syntézy kolagénu. Už jeden až tri plody môžu pokryť dennú potrebu tohto vitamínu u dospelého človeka. Je bohatým zdrojom flavonoidov, antokyánov, pektínov a organických kyselín, ktoré majú vplyv na zvýšenie absorpcie, zintenzívnenie účinkov a ochranu pred rozkladom vitamínu C, obsiahnutého vo výťažku z tejto rastliny. Extrakt z plodov šípky sa vyznačuje vysokou antioxidačnou aktivitou, podporuje odolnosť organizmu pri slabosti, únave, strese. Posilňuje steny ciev.

Extrakt z bambusu štandardizovaný na 70% kremíka
Bambus (Bambusa Shreb.) – mimoriadne bohatý, prírodný, rastlinný zdroj kremíka, jedného z najdôležitejších stopových prvkov. Kremík zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe a fungovaní kostných štruktúr, spojivového tkaniva a chrupaviek. Tento prvok ovplyvňuje stav vlasov a nechtov. Tiež podporuje liečbu zápalov kože, akné a ružovky (rosacea). Ako účastník syntézy kolagénu urýchľuje regeneráciu pokožky.
Kremík z bambusu je najrýchlejšie absorbovateľnou formou kremíka spomedzi tých, ktoré sa vyskytujú v prírode. Okrem kremíka sú mladé bambusové výhonky bohaté na ďalšie vzácne zložky, ako sú aminokyseliny (tyrozín, arginín), minerály, sacharidy, bielkoviny, vitamíny, ramnóza alebo flavonoidy.

Výťažok z aceroly štandardizovaný na 5% vitamínu C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj prírodného vitamínu C spolu so synergicky spolupôsobiacimi bioflavonoidmi. Vitamín C, ktorý sa podieľa na biosyntéze kolagénu, má dôležitý vplyv na zachovanie zdravého a požadovaného stavu kože: zvyšuje jej hustotu, stimuluje prekrvenie, zosvetľuje pigmentové škvrny, spomaľuje procesy starnutia. Významne urýchľuje hojenie rán, pomáha odstrániť akné u dospelých.

Výťažok z koreňa kurkumovníka dlhého (kurkumy) – zdroj kurkumínu
Kurkumín obsiahnutý v kurkume je v súčasnosti jedna z najsilnejších a najsľubnejších prírodných látok s dokázaným účinkom v rámci podpory boja proti nádorovým ochoreniam. Jeho antioxidačný, detoxikačný, protizápalový a lipofilný účinok podporuje liečbu  zápalov pri nádorových ochoreniach pomáha urýchľovať hojenie rán a vredov. Spojenie výťažku z kurkumy s piperínom z čierneho korenia prináša najlepšie výsledky, nakoľko podľa známych zdrojov takáto kombinácia zvyšuje vstrebateľnosť kurkumínu dokonca 1000-násobne.

Piperín z čierneho korenia
Významne zvyšuje mieru vstrebateľnosti kurkumínu, selénu, vitamínov zo skupiny B a betakaroténu, podporuje metabolizmus, ovplyvňuje zmierňovanie zápalov a vnímania bolesti, je nápomocný pri liečbe ochorení a periodentálnych ochorení.

Zázvor
Zlepšuje krvný obeh, podporuje tráviace procesy, posilňuje imunitný systém, zvyšuje úroveň koncentrácie a duševnú výkonnosť, je bohatý na protizápalové látky.

Zloženie:
biopeptide Complex, výťažok zo šípky – štandardizovaný na 70% vitamínu  C, výťažok z aceroly– štandardizovaný na 25% vitamínu C, výťažok z bambusu – štandardizovaný na 70% kremíka, výťažok z kurkumovníka dlhého – zdroj kurkumínu, piperín z čierneho korenia, zázvor, lisovaná šťava z jabĺk, arónie a malín, fínsky xylitol – prírodné sladidlo z brezovej kôry

Odporučená denná dávka:
Optimálna spotreba je asi 50-100 ml denne v podobe neriedeného koncentrátu alebo zmiešaného s vodou, ak je to potrebné, pridajte ovocnú šťavu alebo sirup.

Skladovanie:
Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste (pri teplote 0-8°C).

Upozornenie:
Prítomnosť zázvoru dodáva prípravku výraznú, mierne pálivú, zahrievajúcu príchuť,  ktorá nemusí vyhovovať deťom a osobám, ktoré uprednostňujú jemnú chuť.