Larens BIO Renew Tissue Face Mask PRO – 5 kusov

Rada produktov LARENS PROFESSIONAL LINE má viditeľný efekt ihneď po kozmetickom ošetrení. Je vhodná pre mladú aj starnúcu pleť.

LARENS PROFESSIONAL LINE je určená len pre profesionálne kozmetičky.  Pre bližšie info nás prosím kontaktujte telefonicky, mailom, alebo odoslaním kontaktného formulára TU >>

 • Popis
 • VÝHODY
 • ZLOŽENIE
 • POUŽITIE

Popis

Revolučná gélová maska- zábal na tvár. Obsahuje vysoko koncentrované aktívne látky: komplex bioaktívnych rastových  faktorov z rastlinnej placenty BIO-Placenta, regeneračné peptidy rybieho kolagénu Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkom v podobe Phytodermina Lifting®. Hĺbkovo hydratuje, spevňuje a stimuluje obnovu buniek.

Účinky:

 • hĺbkovo hydratuje
 • má liftingový účinok, napína pokožku a dvíha kontúry tváre
 • citeľne vyhladzuje pokožku -  vrásky sú menej viditeľné, pokožka je jemná a vláčna na dotyk
 • vyrovnáva farbu pleti, tvár je opticky rozžiarená, oddýchnutá
 • regeneruje pokožku

Kľúčové aktívne látky:

BIO-Placenta – rastlinná placenta (nazývaná aj semenica) je zdroj vysoko koncentrovaných biostimulínov, čiže biologicky aktívnych molekúl, ktoré prenikajú hlboko do kože. Od 18. roku života rapídne klesá tvorba rastových faktorov – nastáva proces starnutia. BIO-Placenta je inovatívny komplex s obsahom piatich rôznych rastových faktorov: EGF, IGF-1, Acidic FGF, Basic FGF, VEGF a vitamín B9, ktoré vďaka synergickému účinku stimulujú obnovu buniek epitelu a fibroblastov. Má spevňujúci účinok – zdokonaľuje kontúry tváre, pôsobí proti vráskam a starnutiu. Stimuluje syntézu kolagénu a rast nových buniek, a tak revitalizuje a podporuje obnovu pokožky.

Biopeptide Complex –  komplex patentovaný spoločnosťou WellU, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov, ktoré zaisťujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Efektom ich používania v kozmetike je pružné telo, výplň rýh a nerovností pleti, zabraňujú tiež jej ochabovaniu. Peptidy prenášajú aktívne zložky do hlbších vrstiev kože. Majú energetizujúce vlastnosti, stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Sú užitočné v boji s pigmentovými škvrnami, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti.

Phytodermina Lifting® - prírodná rastlinná látka (koncentrovaný roztok cyklickej formy oligosacharidu). Má hydratačné vlastnosti a poskytuje okamžitý liftingový efekt tým, že vytvára neviditeľný film na pokožke a zlepšuje povrchové napätie pokožky.   Pleť je po jej použití hladšia, rozjasnená, získa prirodzenú žiarivosť.

INCI: Aqua, Lecithin, Acetyl Glutamine, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11, Bacillus/Soybean/Folic Acid Ferment Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydroxypropyl Cyclodextrin,  Pentylene Glycol,  Propanediol, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide,  L-arginine, Carbomer, Polyglyceryl-4 Caprylate, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin,  1,2-Hexanediol, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

 1. Rozložte masku. Opatrne rozprestrite masku na čistú pokožku.
 2. Prispôsobte látku tak, aby priliehala ku kontúram tváre.
 3. Nechajte pôsobiť 20 minút.
 4. Odstráňte masku. Prebytok prípravku jemne vmasírujte bruškami prstov do pokožky.
 5. Použite vhodný ošetrujúci krém.

Pozor! Nepoužívajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí ich okamžite vymyte veľkým množstvom vody. V prípade začervenania, podráždenia, pálenia odstráňte masku a opláchnite pokožku vodou.