Enzymatic Peeling 50ml

12.50 

Enzýmový peeling ENZYMATIC PEELING určený na tvár, krk a dekoltáž. Jemne odstraňuje odumreté bunky a odhaľuje vyhladenú tvár s vyrovnaným sfarbením. Hydratuje a zlepšuje prekrvenie pokožky, a pripravuje ju tak pre ďalšie ošetrenia.

Kategórie: Značka:
 • Popis
 • VÝHODY
 • ZLOŽENIE
 • POUŽITIE

Popis

Enzýmový peeling ENZYMATIC PEELING určený na tvár, krk a dekoltáž. Vďaka obsahu synergicky spolupôsobiacich aktívnych látok pôsobí komplexne: jemne odstraňuje odumreté bunky a odhaľuje vyhladenú tvár s vyrovnaným sfarbením. Hydratuje a zlepšuje prekrvenie pokožky, a pripravuje ju tak pre ďalšie ošetrenia.

Stimuluje hydratáciu a zadržiava vlhkosť v pokožke. Obsahuje papaín z výťažku z papáje (Carica papaya), ktorý spôsobuje rozpad bielkovinových väzieb medzi poškodenými alebo odumretými kožnými bunkami. Ovplyvňuje správne sťahy ciev, zlepšuje krvný obeh ako nevyhnutná zložka syntézy  oxidu dusnatého zodpovedného za zvýšenie priechodnosti ciev. Má silný sťahujúci a antibakteriálny  účinok, intenzívne zabraňuje krvácaniu. Zlepšuje prekrvenie pleti, posilňuje a zužuje kapiláry.

O celej škále účinných látok v prípravku si môžete prečítať v záložke ZLOŽENIE.

Účinky:

 • je vhodný pre každý typ pleti
 • jemná exfoliácia pokožky, bez trenia a s tým spojeného rizika podráždenia
 • mŕtve časti pokožky sa odstránia a pokožka bude hladká a svieža, a bude vyzerať mladšie
 • hydratácia a obnovenie komfortu pokožky tým, že obsahuje zložky NMF (natural moisture factor) – prírodný hydratačný faktor
 • zlepšuje krvný obeh
 • zlepšuje a vyrovnáva tón pleti
 • zmiernenie podráždenia, zápalov, dôsledkov spálenia od slnka
 • pripraví pokožku na následné kozmetické ošetrenia

Biopeptide Complex  – komplex patentovaný spoločnosťou WellU, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov, ktoré zaisťujú okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Efektom ich používania v kozmetike je pružné telo, výplň rýh a nerovností pleti, zabraňujú tiež jej ochabovaniu. Peptidy prenášajú aktívne zložky do hlbších vrstiev kože. Majú energetizujúce vlastnosti, stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu. Sú užitočné v boji s pigmentovými škvrnami, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti. 

Peelmoist – stimuluje hydratáciu a zadržiava vlhkosť v pokožke – dodáva a dopĺňa zložky NMF (natural moisture factor – prirodzeného hydratačného faktora) – ureu (močovinu) a aminokyseliny. Obsahuje papaín z výťažku z papáje (Carica papaya), ktorý spôsobuje rozpad bielkovinových väzieb medzi poškodenými alebo odumretými kožnými bunkami – výsledok: zvláčnenie a exfoliácia zrohovatenej vrstvy epitelu. Ako zložka pílingu zabraňuje prejavom drsnosti a suchosti pleti, zlepšuje exfoliáciu pleti a zabezpečuje udržanie vysokej hladiny prirodzenej hydratácie. Schopnosť Peelmoist spôsobovať rozpad bielkovinových väzieb  je oveľa vyššia, ako pri samotnom papaíne

L-arginín – ovplyvňuje správne sťahy ciev, zlepšuje krvný obeh ako nevyhnutná zložka syntézy  oxidu dusnatého zodpovedného za zvýšenie priechodnosti ciev.  Na pokožku pôsobí ako masáž  – zlepšuje jej prekrvenie a dodáva jej zdravú, sviežu farbu, pripravuje pleť na prijatie aktívnych látok aj bez nutnosti manuálnej masáže. Hydratuje – zvyšuje tvorbu NMF a zvyšuje syntézu močoviny v pleti (ochrana proti  extrémnemu vysušeniu a rohovateniu pleti) . Zvyšuje syntézu kolagénu v pleti.

Hamamel Virgínsky – má silný sťahujúci a antibakteriálny  účinok, intenzívne zabraňuje krvácaniu. Zlepšuje prekrvenie pleti, posilňuje a zužuje kapiláry. Stimuluje deľbu buniek – povzbudzuje a urýchľuje hojenie a regeneráciu podráždenie pleti. Zmierňuje popáleniny spôsobené slnkom, zabraňuje infekciá. Zmierňuje zápaly kože pri začervenanej, podráždenej pleti a pleti s rozšírenými cievkami.

Zloženie (INCI) – Aqua, Glycerin, Papain, Calcium Panthotenate, Urea, Magnesium Lactate, Potassium Lactate, Serine, Alanine, Proline, Magnesium Chloride, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract , Propylene Glycol, Arginine, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Carbomer, Polyglyceryl-4 Caprylate, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Xantahan Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum

Stačí naniesť aj na suchú, vyčistenú pleť v tenkej vrstve.  Nechajte pôsobiť približne 15 minút.

Dôkladne umyte vodou.

Používajte 1-2 krát týždenne.