Hydratačná hmla

Konečne, vytúžené leto! Tiež ste sa nemohli dočkať krásneho, slnečného  počasia, dovolenky? Čo na to hovorí Vaša pleť?

Verte, moc nadšená z toho nie je. Vplyvom slnka býva viac vysušená a v tomto okamihu začína starnúť. Je veľmi dôležité dbať na dostatočnú hydratáciu.

Poriadnu dávku vlahy potrebuje aj Vaša pleť …. ako je to s hydratačnou ,, hmlou ,,?

Čo to je HMLA a prečo je tak účinná?

Základnou starostlivosťou o pokožku sú samozrejme krémy, séra a masky, ktoré sa používajú ráno alebo večer. Čo je ale super vec v lete? Sú to hydratačné spreje alebo hmly, ktoré sa vyznačujú  jednoduchým použitím počas celého dňa.

Skrátka dajú sa použiť kdekoľvek a niekoľkokrát za deň. Je to na Vás ako Vašu pleť zavlažíte.

AKO MÔŽETE hmlu VYUŽIŤ?

– Osvieženie počas dňa aj na cestách –  vo veľkom teple to Vaša pleť ocení. Väčšinou býva v praktickom balení do každej kabelky

– Upokojenie pleti –  ideálne aj pre veľmi citlivú pleť pri akomkoľvek podráždení alebo po opaľovaní

– Vysoká hydratácia – použite zakaždým, keď pocítite, že Vaša pleť sa potrebuje „napiť“

– Po nanesení make-upu – krásne tak zmatníme pleť

– Hydratácia v práci – je dobré ju mať na stole v klimatizovaných a suchých miestnostiach

– Ako príprava pred hydratačnou starostlivosťou – použite na pleť pred aplikáciou hydratačného séra alebo krému

– Fixácia líčenia – pomáha udržať líčidlá na mieste

Prečo sú tak účinné?

V ich zložení nájdete najrôznejšie účinné látky. Častou ingredienciou týchto spŕšok býva glycerín, ktorý viaže vodu, alebo zvláčňujúcu a hydratačnú kyselinu hyalurónovú. Ďalej sú to rôzne kombinácie minerálov a stopových prvkov.

Hmly extrémne pleť hydratujú, bez toho aby ju zaťažili. Pomáhajú udržať optimálnu vlhkosť, pružnosť a hebkosť. Pokožka je po použití svieža a rozjasnená. Perfektne sedí pre všetky typy pleti a to aj pre aknóznu.

Veľkou výhodou týchto produktov je, že sa dajú aplikovať aj cez make-up. Niektoré spreje ho dokonca aj fixujú. Hmly môžete používať v práci a budete vyzerať neodolateľne celý deň 🙂

V horúcom lete si doprajete okrem hydratácie aj dávku príjemného osvieženia   AQUA SPRAY 100ml 

Prirodzeným spôsobom obnovuje vitalitu, elasticitu pleti a osviežuje ju. Dokonalý produkt každodennej starostlivosti o pleť, vystavenú škodlivému vplyvu suchého vzduchu, vetra a slnka. Mimoriadne vhodný pre tých, ktorí trávia veľa času v klimatizovaných a vykurovaných priestoroch. Peptidum AQUA SPRAY používaný v kombinácii s ostatnými produktmi radu peptidum zvyšuje ich účinok. Praktická fľaštička s rozprašovačom umožňuje aplikovať na pleť jemnú hmlu s osviežujúcou vôňou. Predstavuje dokonalú náhradu pleťovej vody. Nepoškodzuje prirodzenú ochrannú vrstvu pleti. Peptidum AQUA SPRAY sa môže aplikovať aj na make-up.

Obsahuje: Biopeptide Complex, kolagén, hydromanil, vitamín C, koloidné striebro

Share this post